Sections

Video Text Left Title
Allplan Architecture

Video Embed
Video Text
Allplan Architecture 2019 is the ultimate BIM solution for Architects enabling unlimited creativity combined with efficient project documentation. This latest release helps you design buildings with even greater geometrical complexity using new functionality such as the new levels and planes manager. Improved properties management and an enhanced objects palette, gives greater control of multiple properties and attribute data, enabling you to manage your projects efficiently. The advantages of working in 3D or 2D and 3D combined remains a strength of Allplan Architecture as well as precise drawings and reliable quantity take off, across all design phases. A large selection of interfaces to support BIM workflows, including the IFC4 format, completes the new Allplan Architecture 2019 solution, simplifying data exchange with design and supply chain partners.

Features List
Image
BIM-aided design

BIM-destekli tasarım

Allplan ilk önce dijital, ardından gerçek hayatta inşa etmenizi sağlar. bu sayede, hata ve çakışmalar tasarımın erken aşamalarında çözülerek, sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

Image
Design freedom

Tasarım serbestliği

Allplan içerisine entegre edilen, Siemens tarafından geliştirilen kuvvetli Parasolid modelleme çekirdeği 3D modellerin oluşturulmasında geniş serbestlik tanır.

Image
Visualization at the highest level

Üst kalite görselleştirme

Maxon tarafından sağlanan entegre CineRender render motoru, yüksek kaliteli görselleri doğrudan Allplan içerisinde kolayca ve etkili şekilde oluşturabilmenizi sağlar.

Image
Precision down to the working drawings

Uygulama çizimlerinde hassasiyet

Çizimler BIM modelinden elde edilir ve bu nedenle daima günceldirler. Ek olarak, çizimlerin oluşturulmasında kuvvetli pafta ve tasarım araçları, maksimum doğruluk sunar.

Image
Reliable quantity takeoff

Güvenilir metraj

Allplan metrajda üst düzey güvenilirlik sunar; mahal tabloları, alan hesaplamaları ve kapı listesi gibi pek çok unsur 3D modelden oluşturulur. Allplan Design2Cost ile metraj Almanya’da seçili TÜV Süd bina grupları için sertifikalıdır.

Image
Smooth data exchange

Kesintisiz veri alışverişi

proje paydaşları arasında güvenilir veri takasını garanti altına almak için, yazılım, DWG, DXF, DGN, IFC4, ve PDF dahil olacak şekilde tüm geleneksel takas formatları için yüksek kalitede arayüzler sağlar.

Image
Planning consistency

Planlama tutarlılığı

Allplan Architecture, Allplan Design2Cost, Allplan Engineering ve Allplan Allfa ile birlikte bir yapının tüm yaşam döngüsünü kapsayacak çözümler sağlayan geniş bir ürün gamının parçasıdır.

Image
Flexibility of application

Uygulama esnekliği

Allplan tamamen iki boyutlu çizim yapmaktan, obje tabanlı BIM çalışma yaklaşımına kadar tüm tasarım süreçlerinde size esneklik sağlar.

Image
Optimized teamwork

Optimize ekip çalışması

Allplan ile, bir proje üzerinde ofis içerisinde ve farklı konumlarda birlikte çalışabilirsiniz. Bulut tabanlı platform Bimplus ve Allplan Share ile, BIM modellerinin disiplinler arası iş birliği ile kullanımı gerçeğe dönüyor.

Image
Rapid productivity

Kısa sürede üretkenlik

Modern ve sezgisel arayüz rol ve görev tabanlı çalışmayı sağlayarak, kolayca öğrenmeniz ve kısa sürede verim elde edebilmenize yardımcı olur.

Image
4K/UHD

4K/UHD

Allplan yüksek kalitede ekranlarla da (4K/UHD monitörler 3840 x 2160 piksel ve ötesi) çalışmak için uygundur.

Options Title
Allplan Architecture Opsiyonları

Option List
Options image
Allplan Share

Options List Item Title
Allplan Share

Options List Item description
“Allplan Share” ile, tüm dünyadaki planlama paydaşları ile tek ve aynı Allplan verisi doğrudan işbirliğinden faydalanabilirsiniza. Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve diğer araçlar ile açık API üzerinden doğrudan bağlantı sağlar.

Options image
Allplan Environment

Options List Item Title
Allplan Environment

Options List Item description
Allplan Architecture veya Allplan Engineering ile birlikte, yapı inşası veya mühendislik çalışmaları, gerçek arazi, kentsel gelişim alanları ve çevreleyen yollar dikkate alınarak daha verimli planlanabilir.

Options image
Allplan Workgroup Manager

Options List Item Title
Allplan Workgroup Manager

Options List Item description
Allplan Workgroup Manager, CAD iş istasyonlarının yerel ağlarda (LAN) ve internet üzerinde işbirliğini düzenler. Orta ve büyük ölçekli inşaat şirketlerinde etkin bir bir arada çalışma ortamı sunar.

Options image
Allplan License Server

Options List Item Title
Allplan License Server

Options List Item description
Allplan License Server, lisanslarınızın optimum kullanımı ve etkin yönetimini sağlar. Lisans sunucusu, lisansların şirket ağında güvenli erişimini sağlarken, ofis dışında esnek kullanım seçenekleri sunar.

Services Title
ALLPLAN Services

Services list image
Allplan Support

Allplan Support

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağımızın bir üyesi olarak, daima en güncel versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm opsiyonlarından istifade edersiniz. İster yönetici, mimar, ofis müdürü veya yönetici direktör olun: Destek ekiplerimiz sorularınızı hızla ve güvenilir şekilde yanıtlayacaklardır.

services button label

Services list image
Allplan Forum

Allplan Forum

Allplan Forum: Uluslararası servis portalımız Allplan Connect ile, dünya çapındaki Allplan topluluğunun deneyimlerini paylaşabilirsiniz.

services button label

title1_
Deneme Sürümü İndir

Image Left+Text Right
Try ir for free
Right Text
llplan Architecture mimarlara tasarım serbestliği ve proje üzerinde tam hakimiyet sağlayan, üst düzey BIM yazılımıdır. Yazılım, detaylı uygulama projelerini benzersiz bilgi içeriği ile oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. Başarınızı yükseltin:

Fiziksel ve fonksiyonel özellikler tanımlayın
Profesyonel çizim ve görseller oluşturun
Güvenilir ve takip edilebilir metraj ve maliyetleri hesaplayın
Allplan Architecture tam sürümünü, 30 gün boyunca, herhangi bir alım zorunluluğu olmadan kullanın. Yazılımı indirin ve avantajları gözlerinizle görün.

title1_
Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır

Image Left+Text Right
Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır
Right Text
Allplan’a geçiş desteği
Allplan yerinde destek: Eğer Allplan’a geçmek isterseniz, bölgenizde bulunan bir iş ortağımız size yazılım uyarlanması ile ilgili uzman destek sağlayacaktır;

İster bir tanıtım, eğitim, geçiş için destek, veri takası, veya yardım ihtiyacınız söz konusu olsun, iş ortağınızla temasa geçiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı, veya bağlayıcılığı olmayan bir teklif ister misiniz?

Download Section Title
Downloads

Download List

Download Title
Allplan License Server

Download Title
Allplan Exchange

Download Title
Allplan Environment

Download Title
Allplan Workgroup Manager

Download Title
Allplan Share